Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş vereceğim?

Sipariş vermek istiyorsanız sitemizdeki menü bölümünden tercihinize göre kg/paket/adet seçip sepetinize ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Ne zaman sipariş vermeliyim?

Siparişinizi ürünlerinizin teslim edilmesini istediğiniz saatten en az 24 saat önce vermelisiniz.

Nerelere teslimat yapıyorsunuz?

Adet siparişlerde şimdilik sadece Ömerli ve çevresine teslimat yapıyoruz. Catering siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Teslimat saatlerinizde evde olamayacağım, ne yapabilirim?

Ürünlerin bir kısmını buzdolabında muhafaza etmek gerektiği için ancak yetişkin birine teslim etmemiz gerekiyor. Evde teslim alacak biri yoksa, iş yerinize ya da güvendiğiniz başka bir adrese de bırakabiliriz.

Minimum sipariş tutarınız var mı?

Menü siparişlerimizde minimum miktar yoktur.

Son anda siparişimi iptal etmem gerekti, bu mümkün mü?

Catering iptallerini teslimat tarihinden en az 3 iş günü öncesine kadar kabul ediyor ve ödediğiniz bedelin iadesini yapıyoruz. Menü siparişlerinizde 3 saat içinde yapılan iptalleri kabul ediyoruz.

Teslim aldığım ürünleri iade edebilir miyim?

29188 Sayılı Resmi Gazete’de ilan edilen Mesafeli Satış Yönetmeliğinin “Cayma hakkının istisnaları” başlıklı 15. Maddesinin (c) ve (ç) bendi uyarınca çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmelerde ve tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamaz.

Davet tarihim değişti, siparişi erteleyebilir miyim?

Her türlü erteleme isteğinin en az 2 iş günü öncesinden saat 16:30’a kadar info@theturkishtable.com adresine yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde erteleme/düzenleme gerçekleştirilemez.

Adres değişikliği yapmam gerekiyor. The Turkish Table’i ne zaman ve nasıl bilgilendirmeliyim?

Adres değişikliği yapacaksanız 1 iş günü öncesinde belirtmeniz gerekiyor. Teslimat bölgelerimiz dahilinde ise yeni adrese de aynı gün ve saatte teslimat yapılacaktır.

Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Havale/EFT ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapmam güvenli mi?

The Turkish Table olarak kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bundan dolayı, alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen 256 bit SSL Güvenlik sertifikası kullanıyor ve böylelikle müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.

Yemekleri kim yapıyor?

Deniz Bakıcı tüm yemekleri hijyen kurallarına uyarak ve en taze ürünleri kullanarak evinde hazırlamaktadır.

Alerjim/Gıda duyarlılığımı size nasıl bildirebilirim?

Her türlü alerji veya gıda duyarlılığınız için ödeme bölümünden önce notlar bölümüne yazabilir veya bize info@theturkishtable.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Siparişime içecek ekleyebilir miyim?

İçecek satışımız yoktur.

Yemekler nasıl paketleniyor?

Yemeklerimiz hijyen kurallarına en uygun şekilde tek kullanımlık sızdırmaz kaplar kullanılarak paketlenir.

Yemekler nasıl sunuluyor ve servis ediliyor?

Sunum ve servisi sizin zevkinize ve tercihinize bırakıyoruz. Servis için yardıma ihtiyacınız olursa bize ulaşarak garson talep edebilirsiniz.

Garson servisiniz var mı?

Özel etkinliklerde garson servisimiz vardır.

Tadım yapıyor musunuz?

Tadım yapmıyoruz ancak sene içerisinde yaptığımız The Turkish Table davetlerine katılıp yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Bu davetlerden haberdar olmak için sitemize üye olup “duyuru ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyip onayladığınızda sizi bütün davetlerimizden haberdar edeceğiz.

The Turkish Table’ın duyuru ve kampanyalarından nasıl haberdar olabilirim?

Siz değerli müşterilerimizi bulunduğumuz bütün mecralardan sürekli bilgilendiriyor olacağız. Duyuru ve kampanyalarımızı buralardan takip edebilirsiniz. Sitemize üye olduğunuzda,”duyuru ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum” seçeneğini işaretlemeyi unutmayın.

Önerilerim/şikayetlerim için size nasıl ulaşabilirim?

Her türlü önerileriniz, şikayetleriniz veya sorularınız için bize info@theturkishtable.com adresinden veya 0533 323 65 79  numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Dağıtım Bölgemiz Hakkında

The Turkish Table şimdilik sadece Ömerli bölgesinde dağıtım yapmaktadır.

500 TL üzeri alışverişleriniz ve Catering servislerimiz için her bölgeye dağıtımımız vardır. Siparişleriniz ile ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni dağıtım bölgelerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kaydolun.

Başarıyla kaydoldunuz.